Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Płatność Kategoria
ZP001Marta RybarskaKLesz No Limits RunnersDolskPolskaTAKSENIOR
ZP002Dorota GąsiorowskaKŚNIĘTY SUM WarszawaPolskaTAKMASTER
ZP003Ewa StaniszewskaKbbl KrakówKrakówPolskaTAKWETERAN
ZP004Marta PlutaKDzikie MustangiBrzeźnicaPolskaTAKMASTER
ZP005Ania WitkowskaKKlub Królika StefanaKatowicePolskaTAKMASTER
ZP006Jacek DrabikM--KrakowPolskaTAKWETERAN
ZP007Dagmara WodyńskaKEquiDo Team schodzi z asfaltuNowy SączPolskaTAKMASTER
ZP008Jadwiga GregorczykKWkurw_TeamKrosnoPolskaTAKSENIOR
ZP009Maria WitkowskaKKlub Królika StefanaKatowicePolskaTAKWETERAN
ZP010Joanna SzulcKAlbatrosyWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP011Wojciech LatałaMLeśne GrubasyKrakówPolskaTAKMASTER
ZP012Jacek WodyńskiMEquiDo Team schodzi z asfaltuNowy SączPolskaTAKMASTER
ZP013BARBARA Olschimke-Marmurowicz KNessi TEAM /Night Runners Ślask KatowicePolskaTAKMASTER
ZP014Izabela FicekK--JeleśniaPolskaTAKSENIOR
ZP015Grzegorz BodziochMGorlicka Grupa BiegowaGorlicePolskaNIEMASTER
ZP016Ela RożkoK4RożkiBrwinówPolskaTAKMASTER
ZP017Mariusz SłabońMKIWK-a biegaWolbromPolskaTAKMASTER
ZP018Jarosław SobolewskiMBravehearts LegionowoZielonkaPolandTAKMASTER
ZP019Magdalena KuśnierzKGorlicka Grupa BiegowaGorlicePolskaTAKMASTER
ZP020Wioleta UraczKHarpagan SosnowiecSosnowiecPolskaTAKMASTER
ZP021Sylwia DzióbekK--WieliczkaPolskaTAKMASTER
ZP022Olga GajochaKHarpagan Sosnowiec SosnowiecPolskaTAKMASTER
ZP023Aleksandra GliwaK--RzeszówPolskaTAKSENIOR
ZP024Agnieszka GąsiorekKFasfoot Running TeamWieliczkaPolskaTAKMASTER
ZP025Anna BudnickaKUltra Srultra TeamWarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP026Iwona KusK--RzeszówPolskaTAKSENIOR
ZP027Katarzyna SidorKSpartan Race Training Group RzeszówTarnobrzegPolskaTAKSENIOR
ZP028Adriana SadowińskaKNowa Huta TeamKrakówPolskaTAKMASTER
ZP029Natalia DobrowolskaK--Łódź Polska NIESENIOR
ZP030Maciej KofinMTKKF Uklejna MyśleniceOchojnoPolskaTAKMASTER
ZP031Bartosz KuciakM--KrosnoPolskaTAKSENIOR
ZP032Hanna Małek K--WarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP033Paweł WojciechowskiMJ U V E R U N Kraków Polska TAKMASTER
ZP034Wojciech BłażejewskiM--Kamieniec ZąbkowickiPolskaTAKSENIOR
ZP035Przemysław ZagajewskiM--PierwoszynoPolskaTAKMASTER
ZP036Tomasz Lewiński MZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAPolskaTAKMASTER
ZP037Marcin GałkaM--JasieńPolskaTAKMASTER
ZP038Paulina PodlasińskaK--KobyłkaPolskaTAKSENIOR
ZP039Tomasz KowalskiMHusaria Race TeamDolskPolskaTAKMASTER
ZP040Elżbieta Piątek-SkórnógKZEW NiedzicaNiedzicaPolskaTAKMASTER
ZP041Marcin SkórnógMZEW NiedzicaNiedzicaPolskaTAKMASTER
ZP042Magdalena ZawadzkaKAKS POLONIA WARSZAWAWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP043Krystyna WojsławKSadecka Grupa BiegowaNowy SączPolaskaTAKWETERAN
ZP044Sylwia StudzińskaK--WarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP045Piotr LegutkoM--BochniaPolskaTAKMASTER
ZP046Łukasz ZarembaM--Nowy SączPolskaTAKMASTER
ZP047Tomasz MyślińskiMBiegusiem.plRadomPolskaTAKMASTER
ZP048Małgorzata ObarskaK--StarachowicePolskaTAKWETERAN
ZP049Katarzyna OkonK--Palma de MallorcaHiszpaniaTAKMASTER
ZP050Wojciech NaworytaMKrakowski Klub Morsów KaloryferKrakówPolskaTAKMASTER
ZP051Grzegorz PaliwodaM--ZabrzePolskaTAKSENIOR
ZP052Patryk AdamowskiM WSPol / Wartkie KiyrpceNowy TargPolskaTAKSENIOR
ZP053Andrzej BalcerzakMDzikie SkrzydłoZąbkiPolskaTAKSENIOR
ZP054Elżbieta BakaKFly MeysiWarszawaPLTAKMASTER
ZP055Anna ŁośKTurlam Sie Team/ Śnięty Sum/ Albatrosy :DWarszawaPolandiaTAKMASTER
ZP056Klaudia WojcieszakKBravehearts LegionowoLEGIONOWO PolskaNIEMASTER
ZP057Agnieszka LachKEkspedycja MrówkaWadowicePolskaTAKMASTER
ZP058Slawek GrzybMEkspedycja MrówkaWadowicePolskaTAKMASTER
ZP059Anna ŚwiatowiecKImperium Sportu TeamKrakówPolskaTAKMASTER
ZP060Aneta KarwackaKLublin Biega/Łeczna BiegaŁęcznaPolskaTAKMASTER
ZP061Grzegorz ZabielskiMLUBLIN BIEGA/ŁĘCZNA BIEGA20-130PolskaTAKMASTER
ZP062Olaf LipczyńskiMLublin BiegaLublinPolskaTAKMASTER
ZP063Michał RudzkiMCrossFit Z16LublinPolska TAKSENIOR
ZP064Beata GomółkaK--GODOWAPolskaTAKSENIOR
ZP065Grzegorz KonopkaMDzikie Grubasy Szatana SiedlcePolskaTAKSENIOR
ZP066Dariusz LisMDębickie GepardyDębicaPolskaTAKMASTER
ZP067Artur GronczewskiMFMW RUNNERSWarszawapolskaTAKMASTER
ZP068Adrian CzerwińskiM--BytomPolskaTAKMASTER
ZP069Marzena PolakiewiczK--BytomPolskaTAKMASTER
ZP070Elżbieta Jabłońska K--Radzionków Polska TAKSENIOR
ZP071Adam Jabłoński M--Radzionków Polska TAKMASTER
ZP072Monika Kułakowska KW pogoni za duchemDąbrowa górnicza PolskaTAKSENIOR
ZP073Kamil MaciejczekM--Górki WielkiePolskaTAKSENIOR
ZP074Michał BielakM--ŚwidnikPolskaTAKSENIOR
ZP075Kamila TyrankiewiczKJUMP&FLY, Kabaty WarszawaPolskaTAKMASTER
ZP076Krystian KonopkaMFundacjaNaRatunekNowy SączPolskaTAKSENIOR
ZP077Andrzej LiśkiewiczM--SuchocinPolskaTAKMASTER
ZP078Katarzyna KulawikKHarpagan SosnowiecSosnowiecPolskaTAKSENIOR
ZP079Małgorzata LusawaKWarbud Running TeamOtwockPolskaTAKSENIOR
ZP080Justyna SroczyńskaKOSTreSROkiPiaseczno k. WarszawyPolskaTAKMASTER
ZP081Marlena GolonKRun Pasja SicienkoPolskaTAKMASTER
ZP082Leszek GolonMRun PasjaSicienkoPolskaTAKSENIOR
ZP083Joanna Jamróz KRun Pasja Murowaniec PolskaTAKMASTER
ZP084Robert Jamróz M--Murowaniec Polska TAKMASTER
ZP085Agnieszka Polańska-GronekKAdidas Runners WarsawWarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP086Marcin PłachciakM--PrusicePolskaTAKSENIOR
ZP087Piotr GórskiMHardcorowe WychylylybymyOtwockPLTAKMASTER
ZP088Kinga MazurKDębickie GepardyDębicaPolskaTAKSENIOR
ZP089Mateusz CzempielMLecymy Durś Piekary ŚląskiePolskaTAKSENIOR
ZP090Krzysztof BryśMLecymy DurśPiekary ŚląskiePolskaTAKSENIOR
ZP091Bartłomiej MachowskiMMachoney TeamSzczepańcowaPolskaTAKMASTER
ZP092Patrycja LeonarczykKSRTG ŁódźŁódźPolskaTAKSENIOR
ZP093Justyna SzpytK--BiłgorajPolskaTAKMASTER
ZP094Magdalena KaweckaKBiegam Bo Lubię Ząbki TeamWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP095Wojciech Odrzywół vel NawenturaMŁÓDŹ KOCHA SPORTŁódźPolska TAKMASTER
ZP096Daniel SkonecznyMBiegi Grodzisk MazowieckiGrodzisk MazPolskaTAKMASTER
ZP097MONIA WOŹNIAKKLUBLIN BIEGACIECIERZYNPOLSKATAKMASTER
ZP098Agata ŻukKLublin BiegaLublinPolskaTAKMASTER
ZP099Maciej WasilewskiMPower Training WarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP100Tomasz CzajkowskiMŁódź Kocha SportŁódźPolskaTAKMASTER
ZP101Michał ŁopatowskiMOSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI KRAKÓWKrakówPolskaTAKSENIOR
ZP102Kacper PawełczykMKS Celironman S.A.ŁódźPolskaTAKSENIOR
ZP103dorota woznaKbrodnicaBrodnicaPolskaTAKMASTER
ZP104Grażyna MamczyńskaK--KatowicePolskaTAKWETERAN
ZP105rafał woznyMbrodnicaBrodnicaPolskaTAKMASTER
ZP106Maciej JuraMI Ty Możesz Być WielkiNowy SączPolskaTAKSENIOR
ZP107Judyta LechKITMBWKrakówPolskaTAKSENIOR
ZP108Agnieszka DziedziniewiczKI TY MOŻESZ BYĆ WIELKIKrakówPolskaTAKMASTER
ZP109Elżbieta KulitaKBBL SandomierzSandomierzPolskaTAKMASTER
ZP110Milan KullaMLK Metropol KošiceZemplínska TeplicaSlovenska republikaTAKWETERAN
ZP111Piotr ChodzińskiM--RzeszówPolskaTAKMASTER
ZP112Mateusz MigaczM--Nowy SączPolskaTAKSENIOR
ZP113Agnieszka BartasK--GliwicePolskaTAKSENIOR
ZP114Wojciech KozińskiM--PoznańPolskaTAKSENIOR
ZP115Andrzej ZawadaMI Ty Możesz Być WielkiKrakówPolskaTAKMASTER
ZP116Krzysztof OszczędaM--ŻoryPolskaTAKMASTER
ZP117Grzegorz ŁaptuchMTwardziele TEAM Bogatynia WrocławPolskaTAKSENIOR
ZP118Joanna JasikKTSA SANDOMIERZSandomierzPolskaTAKMASTER
ZP119Tomasz KopaczewskiMZabierzow BiegaBolechowice Polska TAKMASTER
ZP120anna rakowskaKLublin BiegaLublinPolskaTAKMASTER
ZP121Marcin DomańskiM--LegionowoPolskaTAKMASTER
ZP122Marcin GibałaMFundacja Auxilium BochniaBochniaPolskaTAKMASTER
ZP123Łukasz SzafranM--Opole LubelskiePOLSKATAKSENIOR
ZP124Joanna KorzeniowskaKUMCS BiegaLublinPolskaTAKSENIOR
ZP125Anna KowalikKUMCS BiegaŁadaPolskaTAKSENIOR
ZP126Artur RybakM--LibiążPolskaTAKMASTER
ZP127Łukasz SzternMJacekBiega Running TeamWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP128Dorota Mozol-BorowiecK--OleszycePolskaTAKMASTER
ZP129Kacper MossurM--Blok DobryszycePolskaTAKSENIOR
ZP130Adam FlorianM--KadczaPolskaTAKSENIOR
ZP131Artur LatuszekMITMBW KRAKÓW KrakówPolskaTAKSENIOR
ZP132Magdalena RychlikKITMBW KrakówWilkowicePolskaTAKSENIOR
ZP133Piotr FlisMDaniel's Team KrakówPolskaTAKMASTER
ZP134Anna Wenecka-FlisKDaniel's Team KrakówPolskaTAKMASTER
ZP135Łukasz MicałMITMBW KRAKÓWKrakówPolskaTAKSENIOR
ZP136Dariusz GuzowskiMCOKE RUNNERS Płock Polska TAKWETERAN
ZP137Łukasz Gryglewski MCOKE RUNNERS RadomskoPolskaTAKSENIOR
ZP138Bogdan MorgaMCOKE RUNNERSBedlnoPolskaTAKMASTER
ZP139Michał NolbrzakMCoke RunnersŁódźPolskaTAKMASTER
ZP140Adam WasiewiczMtrenerbiegania.plWarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP141Jakub KwiatkowskiMITMBW KrakówKrakówPolskaTAKSENIOR
ZP142Katarzyna ZychK-TarnówPolskaTAKMASTER
ZP143Izabela WalczakK--LublinPolskaTAKSENIOR
ZP144Marcin WalczakM--LublinPolskaTAKMASTER
ZP145PRZEMYSŁAW DĄBROWSKIM--LUBLINPOLSKATAKSENIOR
ZP146Anna Iwaniec-KopaczewskaKWitkowo BiegaGrodziecPolskaTAKMASTER
ZP147Tomasz Opyrchał MITMBW KrakówKrakówPolskaTAKMASTER
ZP148Barbara FronczkowskaKJak dobrze być poziomkąŁódźPolskaTAKSENIOR
ZP149Mariusz StrokoszM--KatowicePolskaTAKSENIOR
ZP150Rafał GratkowskiM--SkórzewoPLTAKWETERAN
ZP151Wiktoria ŻukK--LublinPolskaTAKSENIOR
ZP152Konrad Klocek M--Łężyny Polska TAKSENIOR
ZP153Ania FrankowskaKMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskaTAKWETERAN
ZP154Cezary MorgaMWiatrołapyWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP155Katarzyna KuźmińskaKWiatrołapyKarczewPolskaTAKMASTER
ZP156Darek FrankowskiMSZAMANI W TRANSIEBytomPolskaTAKMASTER
ZP157Maria DampsK--KatowicePolskaTAKMASTER
ZP158Jakub HerbaMKlub biegacza "Maratończyk" DębicaDębicaPolskaTAKSENIOR
ZP159Paweł WęgrzyńskiMITMBWKrakówPolskaTAKSENIOR
ZP160Katarzyna NowakKDzikie Grubasy SzatanaWarszawaPolandTAKSENIOR
ZP161Radosław MarkiewiczMBravehearts LegionowoWarszawaPolskaNIESENIOR
ZP162Katarzyna SzymczakK--KaliszPolskaTAKMASTER
ZP163Łukasz Wójcik MUKS Azymut PabianicePabianicePolskaTAKSENIOR
ZP164Dorota ŚwiątekK--PoznańPolskaTAKMASTER
ZP165ALEKSANDRA MATUĆKMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskaTAKMASTER
ZP166DARIUSZ MATUĆMMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskaTAKMASTER
ZP167Marta SzpindaK--BiłgorajPolskieTAKMASTER
ZP168Jacek RzemińskiM--StróżePolskaTAKMASTER
ZP169Klaudia KolbuszK--CastlefordUKTAKSENIOR
ZP170Gabriela MichalikK--KorzennaPolskaNIESENIOR
ZP171Magdalena KachniarzK--WrocławPolskaNIESENIOR
ZP172Marek TomaszewskiM--WrocławPolskaNIESENIOR
ZP173Piotr RzepkaMSportowy ŚwirŚwiętochłowicePolskaNIESENIOR
ZP174Ewelina ZajączkowskaK--WarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP175Katarzyna ChwistekK--ZabrzePolskieNIEMASTER
ZP176Artur ChwistekM--ZabrzePolskieNIEMASTER
ZP177Marcin ZygmuntMGorlicka Grupa BiegowaGorlicePolskaTAKMASTER
ZP178Joanna MajewskaKPGE RUN ObrótRzeszówPolskaTAKMASTER
ZP179Zygmunt TuszyńskiMPGE RUN OBRÓTRzeszówPolskaTAKMASTER
ZP180Bartłomiej GrodeckiMPGE RUN ObrótDziurówPolskaTAKMASTER
ZP181Sławomir WłodykaMPGE RUN OBRÓTStrzyżówPolskaTAKSENIOR
ZP182Wojciech BartyńskiMPGE RUN OBRÓTBłażowaPolskaTAKMASTER
ZP183Paweł MarkockiMPGE RUN OBRÓTRZESZÓWPolskaTAKSENIOR
ZP184Łukasz TutakM--ŁubiankaPolskaNIESENIOR
ZP185Marcin KowalikMPGE RUN ObrótRzeszówPolskaTAKSENIOR
ZP186Waldemar BerezowskiMPGE RUN ObrótRzeszówPolskaTAKMASTER
ZP187Kinga MateraK--WysokapolskaNIEMASTER
ZP188Radosław GołkowskiM--ZawierciePolskaTAKSENIOR
ZP189Daniel DziedzinaMEPIC TEAMRabka-ZdrójPolskaNIESENIOR
ZP190Aleksandra QuiriniK--Nowy TargPolandTAKSENIOR
ZP191Kamil KozeraMHarpagan SosnowiecSosnowiec PolskaNIESENIOR
ZP192Jerzy HejnarMPGE RUN ObrótGiebułtówPolskaTAKMASTER
ZP193Agnieszka StrońskaKBBL TarnobrzegTarnobrzegPolskieTAKMASTER
ZP194Joanna JachymKJJfitKrakówPolskaTAKSENIOR
ZP195Tomasz SadowskiM--SosnowiecPolskaTAKMASTER
ZP196Mariusz KobylińskiMStalowe Dziki SST LubczaRzeszówPolskaTAKSENIOR
ZP197Marcin Sądej MDzemojady Radom Polska TAKSENIOR
ZP198Wiktor CozacMDŻEMOJADYBoguchwałaPolskaTAKSENIOR
ZP199Janusz PietrasiakMPGE Run ObrótŁódźPolskaTAKWETERAN
ZP200Tomasz StecM42,195 na CzterdziestkęRzeszówPolskaTAKMASTER
ZP201Magdalena TrzecieckaKbrakŁódźPolskaNIEWETERAN
ZP202Sebastian PartykaM--Sokołów MałopolskiPolskaTAKMASTER
ZP203Piotr DudulewiczM-GdyniaPolskaTAKMASTER
ZP204Krzysztof KałekMKoło Biega Borki Gm KołoPolskaTAKWETERAN
ZP205Kasia FelskaKNight Runners SłupskSłupskPolskaTAKSENIOR
ZP206Miron MisiurekMLUBLIN BIEGALublinPolskaTAKMASTER
ZP207Krzysztof PozorskiMNight RunnersKobylnicaPolskaTAKMASTER
ZP208Anna ChodorKNight Runners WarszawaWarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP209Anna SzwedKMiechowicach Grupa BiegowaBytomPolskaTAKMASTER
ZP210Piotr JaskólskiMNight Runners SłupskSłupskPolskaTAKSENIOR
ZP211Daniel KowalskiMJanusze Sportu / Biegający ŚwidnikŚwidnikPolskaTAKMASTER
ZP212Gabriela KowalskaKBiegający ŚwidnikŚwidnikpolskaTAKSENIOR
ZP213Artur SkonecznyM--Tomaszów MazowieckiPolskaNIEMASTER
ZP214Dorota BańcerowskaKLublin BiegalublinPolskaTAKMASTER
ZP215Marta WalczykKHardcorowe WychylylybymyOtwockPolskaTAKMASTER
ZP216Piotr SadowskiMOstróda RESCUE TEAM OstródaPolskaTAKSENIOR
ZP217Krzysztof FurgałaM--KrakówPolskaTAKMASTER
ZP218Piotr SerwadczakMP+EPisarzowicePolskaTAKMASTER
ZP219Marcin HryszczyszynM--KrakówPolskaTAKMASTER
ZP220Anna ToporkiewiczKCisco Krakow RunnersKrakówPolandNIEMASTER
ZP221Dariusz KaczorMNiechBiegaNiechobrzPolskaTAKMASTER
ZP222Paweł WarzochaMNiechBiegaNiechobrzPOLSKATAKMASTER
ZP223Monika MoelndaKKW Warszawa00-926PolskaNIEMASTER
ZP224Andrzej BociągaM--CzęstochowaPolskaNIESENIOR
ZP225Kiryl NieviarouskiMKoniuchy OCRWarszaawaPoland (Polska)NIEMASTER
ZP226Kamila GalaKNaprzód MłocinyWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP227Wojciech KalbarczykMAdidas Runners WarsawWarszawaPolskaNIESENIOR
ZP228Adriana KalbarczykKAdidas Runners WarsawWarszawaPolskaNIESENIOR
ZP229Łukasz BroniszewskiMPOWER TRAININGWARSZAWAPOLSKATAKSENIOR
ZP230Ewelina WiśniewskaKTRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAPOLSKATAKSENIOR
ZP231Grzegorz FurgałaMXceedance TeamKrakówPolskaTAKMASTER
ZP232Edyta SzewcK--TarnobrzegPolskaNIEMASTER
ZP233Angelika JeżewskaK--WarszawaPolskaNIEMASTER
ZP234Radosław KolibabskiMHardcorowe WychylylybymyWarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP235Stanisław PolakMNiezrzeszonyKrakówPolskaNIEMASTER
ZP236Grzegorz TomczykM--StrzyżówPolskaTAKSENIOR
ZP237Przemysław DubińskiMŻycie Częstochowy TeamCzęstochowaPolskaTAKMASTER
ZP238Kama GuzikK--KrakówPolskaTAKSENIOR
ZP239Daniel JasiurkowskiMIGEKA TeamŁąckoPolskaTAKMASTER
ZP240Maciej Kokot MTai Chi Chuan Częstochowa Częstochowa Polska NIEMASTER
ZP241Tomasz KilimnikMHardcorowe WychylylybymyOtwockPolskaTAKSENIOR
ZP242Katarzyna SzulcK--ZąbkiPolskaTAKMASTER
ZP243Marta BrzezińskaKBiegamBoLubięZąbkiTeamZąbkiPolskaNIEMASTER
ZP244Ewelina WięsekKPKO Bank PolskiWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP245Katarzyna PopławskaKCzarne Owce HipolitówHipolitówPolskaTAKMASTER
ZP246Arkadiusz PopławskiMCzarne Owce HipolitówHipolitówPolskaTAKMASTER
ZP247Krzysztof CzajkowskiMNaprzód MłocinyWarszawaPolskaTAKSENIOR
ZP248Roksana KUBIAKKNight RunnersGolinaPolskaTAKSENIOR
ZP249Kamil SkibaM--JarocinPolskaTAKSENIOR
ZP250Agata PietroszekK--NamysłówPolskaTAKSENIOR
ZP251Agata KapuśniakKLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMŁOSINIECPOLSKATAKMASTER
ZP252Andrzej SuwaldMJacekBiega Running TeamWarszawaPolskaNIEWETERAN
ZP253Sławomir SzczęsnyMAQUA WORKSNIESTĘPOWOPOLSKANIEMASTER
ZP254Paweł MindakMHarry BezdziaryKrosnoPolskaNIEMASTER
ZP255Michał Nowotka M--Warszawa Polska TAKMASTER
ZP256Renata GąsowskaKDream RunWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP257Katarzyna BanaszkiewiczK--KaczoryPolskaNIEMASTER
ZP258Iwona LipskaK--ZąbkiPolska NIEMASTER
ZP259Jakub KubiesaMHusaria Race TeamKrakówPolskaNIEMASTER
ZP260Krzysztof StodulskiMKoniuchyKrzyżanówPolskaTAKMASTER
ZP261Mariusz Byśkiewicz MKoniuchy KrzyżanówPolskaNIESENIOR
ZP262Anna PałachaKTSA SandomierzSandomierzPolskaNIEMASTER
ZP263Artur GaworMUniwheels Stalowa WolaStalowa WolaPolskaNIEMASTER
ZP264Monika GaworKUniwheels Stalowa WolaStalowa WolaPolskaNIEMASTER
ZP265Sławomir KamolaM--Stasi LasPolskaNIEMASTER
ZP266Łukasz IwanickiMLubelski Węgiel "Bogdanka"LublinPolskaTAKSENIOR
ZP267Adrian KorszeńM--KatowicePolskaNIESENIOR
ZP268Michał SzafrugaMW pogoni za duchemDąbrowa GórniczaPolskaTAKMASTER
ZP269Jakub Piłat MMultimedia Runners Góra Puławska Polska NIESENIOR
ZP270Mouna BenabdellahKPower TrainingWarszawaPolskaTAKMASTER
ZP271Katarzyna KacprzykK--KrakówPolskaTAKSENIOR
ZP272Jakub PisarczykM--Opacz-KoloniaPolskaTAKMASTER
ZP273Mariusz DominikMBUT Biłgoraj Ultra TrailBiłgorajPolskaTAKMASTER
ZP274Andrzej WojtasMGorlicka Grupa BiegowaGorlicePolskaTAKSENIOR
ZP275Grzegorz CzasakMWitkowo BiegaWitkowoPolskaTAKMASTER
ZP276Piotr WachowskiM--KoronowoPolskaTAKMASTER
ZP277Dorota PyszniakKAdidas Runners Warsaw WarszawaPolskaNIESENIOR
ZP278Kamil SimkaMForrest Gump TeamRzeszówPolskaTAKMASTER
ZP279Mirosław GucwaMLet’s go wild!!!KrasnePolskaTAKMASTER
ZP280Wojciech BielkowskiMCoke runnersPłockPolskaTAKMASTER
ZP281Dorota MrachaczKMiechowicka Grupa BiegowaBytomPolskaNIEMASTER
ZP282Izabela DudzikKStrefa BykówZabrzePolskaTAKSENIOR
ZP283Ewa Hordziejewicz-KarasińskaKStrefa BykówBytomPolskaTAKMASTER
ZP284Jakub RumianM--KrakówPolskaNIESENIOR
ZP285Marek BuczkoMRun Run Oleszyce Oleszyce PolskaTAKWETERAN
ZP286Patryk BorowiecMDzikie MustangiOleszyce PolskaTAKSENIOR
ZP287Piotr GrzelczykMBiegam Bo Lubię Ząbki TeamZąbkiPolskaTAKSENIOR
ZP288Stanisław JabłońskiM--ŁabowaPolskaNIESENIOR
ZP289Mirosław BajakM--KrakówMiro20NIEMASTER
ZP290Rysiek PręcikowskiM--WieliczkaPolskaTAKMASTER
ZP291Aneta StarczynskaK--Nadolice WielkiePolskaTAKMASTER
- Lista rezerwowa