Lista startowa

Nr. Imię i nazwisko Płeć Klub Miejscowość Państwo Płatność Kategoria
KM001Natalia KUREKK--FrysztakPolskaNIESENIOR
KM002Marzena OszczędaK--ŻoryPolskaTAKMASTER
KM003Kamil PawelecMPZU Sport TeamSochaczewPOLSKANIESENIOR
KM004Elżbieta JacheraK--Łapsze NiżnePolskaTAKMASTER
KM005Adam ProńMIPRONMAN Katowice Polska NIEMASTER
KM006Agnieszka ProńMIPRONMAN KatowicePolska NIEMASTER
KM007Wioleta UraczKHarpagan SosnowiecSosnowiecPolskaNIEMASTER
KM008Magdalena DanelKNeed For SpeedKrakówPolskaNIESENIOR
KM009Andrzej SzczęsnyMHusaria Race TeamPoznańPolskaTAKMASTER
KM010Katarzyna SzymczakK--KaliszPolskaTAKMASTER
KM011Agata Sylwia ŚrubarskaK--WarszawaPolskaTAKWETERAN
KM012Marta JurewiczK--SosnowiecPolskaTAKMASTER
KM013Anna DuczmalewskaKBravehearts LegionowoLegionowoPolskaNIEMASTER
KM014Kasia ŻelazkoKKombinat Treningunowy TargPolskaTAKMASTER
KM015Agnieszka KruszyńskaKAKS Polonia WarszawaWarszawaPolskaTAKSENIOR
KM016Irena GuziakK--34-400PolskaTAKMASTER
KM017Łukasz MalecM--NiedzicaPolska TAKSENIOR
KM018Agnieszka GronczewskaKPOWER TRAININGWarszawapolskaTAKMASTER
KM019Marta KaczmarekK--Dąbrówka WielkaPolskaTAKSENIOR
KM020Łukasz SzlachetkaMDyduchyWrześniaPolskaTAKSENIOR
KM021Agnieszka FrąckowiakKRunner's PowerŚremPolskaTAKSENIOR
KM022Jarosław ErbertM--DrzonekPolskaTAKSENIOR
KM023Anna GościniewiczK--KatowicePolandTAKMASTER
KM024Grzegorz SojkaM--BytomPolskieNIEMASTER
KM025Monika SojkaKSmoleń biegaBytomPolskieNIEMASTER
KM026Grażyna WoźniakKPLANETA NISKONiskoPolskaNIEMASTER
KM027URSZULA CZOPOR-HASIAKKPLANETA NISKONiskoPolskaNIEWETERAN
KM028Tomasz UrbańskiMSasan TeamDęblinPolskaTAKMASTER
KM029Monika KucharskaK--LubszaPolskaTAKSENIOR
KM030Marta SzpindaK--BiłgorajPolskieNIEMASTER
KM031PIOTR URGACZMrun-log.com ZAKLICZYN K.MYŚLENICPolskaNIESENIOR
KM032IZA NOWAKK--POZNAŃPOLSKATAKMASTER
KM033Krzysztof PrzybyłaM--ŚwiętochłowicePolskaTAKMASTER
KM034Aleksandra PrzybyłaK--ŚwiętochłowicePolskaTAKMASTER
KM035Judyta LechKITMBWKrakówPolskaNIESENIOR
KM036Stanisław SkokowskiMamatorKatowicePolskaTAKWETERAN
KM037Magda BusK--ZakopanePolskaTAKSENIOR
KM038Ladislav MarasMMARAS teamPresovSlovenskoTAKWETERAN
KM039Danka JendrichovskáKMARAS teamRažňanySlovenskoTAKWETERAN
KM040paulina zięcinaK--jaworznopolskaTAKSENIOR
KM041katarzyna lipniakK--jaworznopolskaTAKSENIOR
KM042Anna RatajczakKnight runnersDolskPolskaTAKMASTER
KM043Milan Majerník MMARAS team Slovensko Prešov TAKMASTER
KM044Gabriela Koczy-PawlukK--KoszęcinPolskaTAKMASTER
KM045Arkadiusz SzajewskiMO TAK ŁOKRAKÓWPolskaTAKMASTER
KM046Katarzyna BugajskaK--KrakówPolskaTAKMASTER
KM047Jana PetrovaKMARAS teamKosiceSlowaciaTAKMASTER
KM048Edita VrbiakovaKMARAS teamKosiceSlowaciaTAKMASTER
KM049Kamil ZelenákMMARAS teamKošiceSlovakiaTAKMASTER
KM050Tinka KlemováKMARAS teamKošiceSlovakiaTAKMASTER
KM051Mariola ChodzińskaK--RzeszówPolskaTAKMASTER
KM052Martina KolibárováKMARAS teamPrešovSlovakiaTAKSENIOR
KM053ANNA MIELCAREKKNO EXCUSES TEAMPOZNAŃPolskaTAKSENIOR
KM054Barbara SkaczkowskaKPolski Klub MTBWarszawaPolskaTAKMASTER
KM055Artur JóźwikM--WarszawaPolskaTAKMASTER
KM056Alena BeganiováKMARAS TEAM04011SlovakiaTAKMASTER
KM057Jagoda ParaKPatatające Hefalumpy Kolonia BrużycaPolskaTAKMASTER
KM058Weronika GostyńskaK--KrakówPolskaTAKMASTER
KM059Pavol UličnýMMARAS teamChminianska Nová VesSlovenskoNIEMASTER
KM060Jagoda MiotłaK--Opole LubelskiePOLSKATAKSENIOR
KM061Katarína KrajňákováKMARAS teamPrešovPrešovNIEWETERAN
KM062Anna Sikora K--Knurów Polska NIESENIOR
KM063Michał TargoszMITMBW KRAKÓWKrakówPoland/ItalyTAKMASTER
KM064Barbara SmorońKRozbiegane Solne MiastoWieliczkaPolskaNIEMASTER
KM065Katarzyna Sonik-PawlickaKSONIK TEAMKrakówPolskaNIEMASTER
KM066Magdalena MrozikKPower Training WarszawaPolskaTAKSENIOR
KM067Monika MolendaKKlub Wysokogorski WarszawaWarszawaPolskaNIEMASTER
KM068Marta WalczykKHardcorowe WychylylybymyOtwockPolskaNIEMASTER
KM069Marcin KuszM--KnurówPolskaNIESENIOR
KM070Marta BobińskaKRBSWarszawaPolskaTAKSENIOR
KM071Michał MrozikMPower TrainingWarszawaPolskaTAKSENIOR
KM072Agnieszka SitarskaK--Ruda ŚląskaPolskaTAKMASTER
KM073Konrad DuplaMWKB Piast WrocławWrocławPolskaTAKMASTER
KM074Piotr KlimekM--Nowy SączPolskaNIEMASTER
KM075Dorota KlimekM--Nowy SączPolskaNIEMASTER
KM076Zbigniew PozorskiMNight RunnersSłupskPolskaNIEWETERAN
KM077Mikołaj KromkaM--KrakówPolskaTAKSENIOR
KM078Andrea DaňkováKMaras team Prešov Prešov , Slovakia NIEMASTER
KM079Katarzyna JanasKNRKrakówPolskaTAKSENIOR
KM080Maciej WróbelMSOBA TEAM & MORSY NA KOKSIE ZdzieszowicePolskaNIEMASTER
KM081Tomasz HandziakM--LubaczówPolskaNIEMASTER
KM082Monika GaworKUNIWHEELS Stalowa Wola Stalowa WolaPolskaNIEMASTER
KM083Monika GaworKUNIWHEELS Stalowa Wola Stalowa WolaPolskaNIEMASTER
KM084Artur Gawor MUNIWHEELS Stalowa Wola Stalowa WolaPolskaNIEMASTER
KM085Łukasz IwanickiMLubelski Węgiel "Bogdanka"LublinPolskaNIESENIOR
KM086Ignacy DomiszewskiMMKS HaliczUstrzyki DolnePolskaNIESENIOR
KM087Ewa MusiałKStalowowolski Klub BiegaczaStalowa WolaPolskaNIEMASTER
KM088Artur KwiadorM--GliwicePolskaNIEMASTER
KM089Anita SventekováKMARAS teamPrešovSlovakiaNIEMASTER
KM090Patryk Salamon M--Pszczyna Polska NIESENIOR
KM091Aleksandra DuchowskaK--ŁódźPolskaNIESENIOR
KM092Maciej SukiennikMPower TrainingLimanowaPolskaTAKSENIOR
KM093AGNIESZKA STRAŻK--BYSTRAPOLSKANIEMASTER
KM094Dorota SobikK--WisłaPolskaNIESENIOR
KM095Joanna BaranK--Dąbrowa GórniczaPolskaTAKMASTER
KM096Olga Krzysztyńska-KuletaKKoksyKrakówPolskaTAKSENIOR
KM097Patryk KuletaMKoksyKrakówPolskaTAKSENIOR
KM098Tomáš DemočkoMMARAS teamSpišská Nová VesSlovakiaNIESENIOR
KM099Anna SukiennikKPower Training34-600PolskaNIESENIOR
KM100Grażyna PredkoK--TarnobrzegPolskaNIEMASTER
KM101Lucia ŠepeľákováKMARAS teamPrešovSlovenskoNIESENIOR
KM102Aneta LedwońKNight Runners GliwiceGliwicePolskaTAKMASTER
KM103Basia Okorska-BombińskaKZabiegany Skaryszew PKO BP SARadomPolskaTAKMASTER
KM104Stanisław MaślankaM--MarkuszowaPolskaNIESENIOR
KM105Iwona SitarekKPKO Bank PolskiGrójecPolskaTAKMASTER
KM106Anna AraszkiewiczK--PoznańWielkopolskaTAKMASTER
KM107Enrique MontalvaM--PoznańWielkopolskaTAKMASTER
KM108Marzena StefaniukK--WarszawaPolskaTAKMASTER
KM109Roger KrzyżewskiM--KrakówPolskaTAKSENIOR
KM110Waldemar DziedziniewiczMI TY MOŻESZ BYĆ WIELKIKrakówPolskaTAKMASTER
KM111Edyta StrzelczykKP+EBrzegPolskaTAKMASTER
KM112Barbara WiśniewskaKHusaria Race TeamKazimierz BiskupiPolskaNIESENIOR
KM113Piotr ZielińskiMAptiv Running TeamKrakówPolskaTAKSENIOR
KM114Przemysław StachowskiMCud Miód MalinaKomornikiPolskaTAKMASTER
KM115Martyna SzymkowiakKCud Miód MalinaKomornikiPolskaTAKSENIOR
KM116Karol FrąckiewiczMSCVZąbkiPolskaTAKMASTER
KM117Ola DrozdK--JózefówPolskaTAKMASTER
KM118Michał ŚwiderekMNightRunners GliwiceGliwicePolskaNIESENIOR
KM119Andrzej LegutkoM--KrakówPolskaTAKSENIOR
KM120Elżbieta SobońKDzikie MustangiPustków - OsiedlePolskaTAKSENIOR
KM121Nina PodsiadłoK--PodzamczePolskaTAKSENIOR
KM122Anna Gomoła-ParadowskaKPower TrainingWarszawaPolskaTAKSENIOR
KM123Lidia BalonKSkawina Biega Skawina PolskaNIEMASTER
KM124Paweł LempartyM--ToruńPolskaTAKMASTER
KM125Aneta ŚciubakKSkawina BiegaSkawinaPolskaNIEMASTER
KM126Maria BuczkoKRun Run OleszyceOleszycePolskaTAKWETERAN
KM127Tomasz AdamczykM--WolominPolskaTAKMASTER
KM128Joanna UlmanK--LeńczePolskaNIESENIOR
KM129Marcin StępieńM--WarszawaPolskaTAKSENIOR
KM130Edyta GregorczukK--PlaterowPolskaNIEMASTER
KM131Kamil PohlM--JózefosławPolskaTAKSENIOR
KM132Adrian MachuckiM--RzeszówPolskaNIESENIOR
KM133Ewelina MachuckaK--RzeszówPolskaNIESENIOR
- Lista rezerwowa