Lokalizacja GPS

Od tego roku poszerzamy ofertę związaną ze śledzeniem zawodników na trasie! Wspólnie z firmą Trackcourse.com (http://trackcourse.com/) wprowadzamy od tego roku śledzenie przebiegu zawodów z wykorzystaniem technologii GPS. Dzięki transmisji na żywo, Twoi bliscy oraz kibice mają możliwość oglądania przebiegu zawodów bez konieczności wychodzenia z domu, obserwując przez cały czas Twoje miejsce oraz pozycję na trasie! Co więcej, położenie Twoje oraz innych uczestników rywalizacji jest znane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie tych informacji w każdej relacji na żywo. Czytelna prezentacja przebiegu rywalizacji na mapie pozwala przykuć uwagę bliskich Ci osób i zachęcić do jej śledzenia bez konieczności informowania ich cały czas typu jestem tu i tu - nie martw się - Kochanie już skończyłem!

Do śledzenia zawodnika podczas trwania zawodów wykorzystywany jest malutki odbiornik GPS wielkości pudełka od zapałek (wymiary 7x4x2cm), które ważą jedynie 60g - osoby, które ich używają podczas zawodów nawet nie czują, że mają je ze sobą! Ich bateria jest w stanie wytrzymać nawet do kilkudziesięciu godzin pracy dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco śledzić położenie zawodnika z kilkumetrową precyzją.

Nie trzeba się rejestrować - wystarczy wnieść opłatę za udział w przelewie wpisując GPS ZJ2019 + nazwisko osoby lub osób za które uiszczacie opłatę. Na nasz mail biuro@ultrajanosik.pl prosimy wysłać info o zamówionym i opłaconym nadajniku, który będzie czekał na Ciebie w biurze zawodów podczas rejestracji.


Cena wypożyczenia nadajnika: 20 zł - ilość nadajników ograniczona!

 

Regulamin wypożyczenia i instrukcja obsługi dostępne są pod adresem:

http://zimowyjanosik.pl/gps-tracking.html

 

Ważne: zamówienia zbieramy tylko i wyłącznie do poniedziałku 14 stycznia !!


Dane do przelewu:
Fundacja Na Ratunek
Świniarsko 512
33-395 Chełmiec
Łącki Bank Spółdzielczy
43 8805 0009 0047 9314 2000 0010

tytuł wpłaty :

GPS ZJ2019+ imię i nazwisko 

FBM_5612